Elmontaż to Szczecińska nowoczesna, dynamiczna i dobrze zorganizowana firma inżynierska oferująca pełen zakres usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych niskich i średnich napięć oraz automatyki przemysłowej.

Od początku działalności firmy naszym głównym celem jest profesjonalne realizowanie inwestycji, osiągamy to łącząc profesjonalne metody działania, wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Niebagatelne są też profesjonalizm i doświadczenie naszych pracowników zdobyte na budowach krajowych i zagranicznych.

Jeżeli planujecie Państwo modernizację lub budowę dowolnej instalacji elektrycznej lub systemu automatyki to proponujemy nasze usługi na każdym etapie realizacji prac od projektu poprzez dostawy urządzeń, montaż instalacji, uruchomienie a kończąc na bezproblemowym odbiorze obiektu.

Elmontaż Szczecin gwarantuje najwyższą jakość oferowanych towarów i usług o czym świadczą zrealizowanie przez nas projekty w kraju i za granicą.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz wybranymi projektami, które zrealizowaliśmy w ostatnich latach, zachęcamy równizeż do współpracy i gwarantujemy profesjonalne i terminowe wykonanie powierzonych nam prac.


 
 
Ostatnia modyfikacja marzec 2009

kontakt :
biuro@elmontaz.szczecin.pl