O nas

Elmontaż


Elmontaż to Szczecińska nowoczesna, dynamiczna i dobrze zorganizowana firma inżynierska oferująca pełen zakres usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych niskich i średnich napięć oraz automatyki przemysłowej.

Profesjonalizm


Od początku działalności firmy naszym głównym celem jest profesjonalne realizowanie inwestycji, osiągamy to łącząc profesjonalne metody działania, wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Niebagatelne są też profesjonalizm i doświadczenie naszych pracowników zdobyte na budowach krajowych i zagranicznych.

Kompleksowość usług


Jeżeli planujecie Państwo modernizację lub budowę dowolnej instalacji elektrycznej lub systemu automatyki to proponujemy nasze usługi na każdym etapie realizacji prac od projektu poprzez dostawy urządzeń, montaż instalacji, uruchomienie a kończąc na bezproblemowym odbiorze obiektu.

Elmontaż Szczecin gwarantuje najwyższą jakość oferowanych towarów i usług o czym świadczą zrealizowanie przez nas projekty w kraju i za granicą.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz wybranymi projektami, które zrealizowaliśmy w ostatnich latach, zachęcamy również do współpracy i gwarantujemy profesjonalne i terminowe wykonanie powierzonych nam prac.

Przejdź do oferty

belgiquepharmacie.com

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.